Květen 2014

1- PASSED!! NEW EARINGS!!

29. května 2014 v 13:56 | Kathy |  Daily life
Kočičky!!

Mám obrovskou radost!! Úspěšně jsem včera zvládla zkoušku z češtiny...uff! Ty nervy...Jenže jich je přede mnou snad ještě milion...Ale už se nemůžu dočkat, až odletím na Mallorcu! Upps - já jsem vám to ještě vlastně nenapsala..Tak pěkně popořádku...Poslední den v červnu odlétám na letiště Palma de Mallorca, kde se potkám se svojí novou rodinou...Budeme tam mít amazing-time - I HOPE SO!...No a pak po 14 dnech odletím k ním domů...Směr atlantik, na jeden krásný ostrov..A tam budu 2 měsíce....Spousta strachu kolem toho..jedu sama...Poprvé někam takhle sama...Budu závsilá na své angličtině - Těším se na to!!...Opravdu jsem na to zvědavá...Nejspíš o víkendu natočím to video..abych vám řekla detaily :-)...Číst by to bylo opravdu zdlouhavé...a au-pair proces není zrovna nejkratší! :D..Haha..

No a dneska mi konečně přišel balíček s nauškama - jsou úžasné, boží! Akorát stvořené pro TIME IN MALLORCA!! ♥ Líbí se vám? :-) Myslím, že budou perfektní k černým šatům a černým lodičkám se zlatým zdobením!! Ten zlatý detail s černou miluju...Ač teda já sama preferuji stříbro nebo bílé zlato před zlatem...ale tyhle mě dostaly!! ♥


Chceš vidět víc? Sleduj mě na instagramu! http://instagram.com/kat_her_ina

Brzy se ozvu!! xoxo ♥

VÝBORNÉ ZPRÁVY - JEDU JAKO AU-PAIR!!

24. května 2014 v 19:10 | Kathy |  Daily life
Krásky!!! ♥

summer

Omlouvám se, že píši až teď...Ale stalo se toho moc..Teda začalo to myšlenkou: "I WANT TO CHANGE MY LIFE"...

No a pak to najednou bylo...Skype s agenturou a nakonec skype s tou nejúžasnější rodinou pod Sluncem!!!

Letenka koupená...A 30. června se letí na 2 měsíce pryč za sluníčkem, mořem, a létem plné angličtiny - španělštiny..Detaily si zatím nechávám pro sebe O:)

Od 28. května mám program na hubnutí...mám měsíc do odletu..a poté 2 měsíce na změnu tam..Přijedu jako někdo jiný...Zkušenější, oraženější, plný života...A hlavně, chci si změnit život - k lepšímu samozřejmě! Tak trochu možná odsud utíkám - už je toho na mě moc!... Těšte se na posty ze surfu (- jooo, i to mě čeká! :D)...

Přemýšlela jsem o tom, že bych začala točit videa a možná se přemístila i na jiné "stránky"...Opravdu mě web "amazing-kathy" vadí!...Jajajaja...:-)

Co si o tom myslíte? :-) Chtěli byste znát každý detail z mých cest? :-)

:*

Dejte mi vědět! ♥
HUGS AND KISSES :-*