Říjen 2013


After all...welcome back!

28. října 2013 v 18:23 | Kathy |  Daily life
Dear diary....

Začínám hubnout..SERIOUSLY?! Ne! Hubnu..A zhubnu..Je to cesta, je to životní cíl, je to motto...Je to něco po čem tak toužím, a chci toho dosáhnout - DEFINITELY!..Toužím po tom už 2 roky..a jenom se tu a tady na blogu vymlouvám, abych si mohla pochutnat ještě na té nechutné čokoládě nebo nějakém nejvíc kalorickém jídle...

Ty časy jsou poslední dny v mé hlavě...a opravdu o tom vážně přemýšlím, vážně myslím několik týdnů..Chci to já - chce to mé okolí = chci být sexy..chci se cítit tak jak nikdy, chci sedět a neschovávat břicho...chci jít do obchodu šťastná a z něj ještě šťastnější a né se slzami v očích, že mi to není...že mi to přes ty boky teče...

Vím, že tahle cesta nebude občas zdravá ani inspirující...a víte co? Ani být nemá! Chci změná já - a tak si to budu dělat tak, jak budu chtít já..SOBECKÉ, že?!..Ale je to tak! Budu aktualizovat blog...chtěla bych každý den..ale né pokaždé mi to můj internet dovolí..a má lenost - o té radši pomlčíme..

Tentokrát to dotáhnu do finále! :-*

(−_−;)...


Don't eat..
Untitled | via Tumblr


SLEDUJ MĚ!

27. října 2013 v 17:30 | Kathy |  Daily life

Nudíš se? Mrkni na můj weheartit! :-)..


Každý den tam něco přidávám ♥


Cosmetics tag n.II

24. října 2013 v 18:36 | Kathy |  Daily life


Po delší odmlce jsem se rozhodla znovu pokračovat..Nebudu tu nic slibovat, pokusím se přispívat tak, jak mi to čas/škola/rodina/přátelé/můj život dovolí...:) To jediné snad slíbit mohu! ♥

Rozhodla jsem se, že vás nechci odbýt nějakým článek s omluvou apod... - to by ani nemělo cenu...A tak jsem sebrala svůj "starý" telefon, který snad zažil i dobu ledovou :D a vyfotila jsem vám své oblíbené produkty za poslední měsíc...:)

Mrkněte na ně, a přijměte ode mne prosím omluvu ♥..Opravdu o vás stojím, stojím i o tenhle blog, a stojím o to zhubnout!

Merci, vaše Kathy ♥

Tento týden jsem si zakoupila náramek, kterým jsem pomohla v boji proti rakovině prsu...Je to úžasný pocit, udělat něco dobrého a zároveň z toho mít užitek...Náramek zakoupíte v každé prodejne v Lindexu (hned u pokladny) za pouhých 200,-Kč..Je v úžasném balení, návrhář si s tím opravdu vyhrál - a tak bych řekla, že je to i vhodný dárek pro někho vám blízkého! :) Za mě maximální spokojenost..


Náramek je ve světle růžové barvičce se zlatým zapínáním na kroužek...

Poslední dobou jsem se zamilovala do rtěnek, pusátek, a lesků...Pořád po něčem takovém koukám, a už mám vyhlídnutý další...:D Haha..Konkrétně se vyžívám v "nude" odstínech...Tedy odstínech v barvě pleti..Líbí se mi provedení a hlavně musím říct, že rtěnka od Dermacolu je v odstínu 001 - a nevysušuje, vydrží a je báječná! Po jednom nánosu je krásně světlonká po více začíná být vyumělkovaná jako taková světlejší "Barbie lipstick"..Cena byla myslím kolem 100,-..A druhý je rtěnka v tekuté bázi...Je skvělá - ale ne tak skvělá, jak ta od Dermacolu...Tato je od značky Rimmel - a já mám odstín 100 phenomenom...Je skvělá...! Má opět nude, matný nádech...ale co jí vytknout nutno - je výdrž..která je hned pryč!...Ale jinak odstín i vůně rtěnky je moc pěkná!..Cena kolem 150,- :-)...
Jako další vám představím parfém, který jsem si objednala koncem září..Takže už to zase taková novinka není..Pokud milujete sladké vůně, tak ho mohu vřele doporučit! Je nasládný a kolikrát stojí třeba v autobuse, a říkám si, kdo to sakra tak krásně voní - jo a jsem to já! :D Hahaha :D...Né vážně - je úžasná! Pokud milujete parfémy typu: Beckham, Celine Dion, Versace, M. Jacobson, Dior, Chloé - tak se netrefíte vedle....♥
Jako další výrobek, co jsem si koupila pro svou pleť - přeci jenom už nejsem nejmladší a měla bych se o svou pleť stara...Je peeling ...Je krémový a obsahu drsnější kuličky, které vám krásně obrousí starou kůžičku na obličeji...Má svěží vůni a po smytí máte pocit, že je vaše pleť bezchybná na dotek - tak hladoučká, svěží!! Na obalu sice píší, že by se měl používat tuším jednou až dvakrát týdně..Ale já si nemyslím, že by tomu tak mělo být..Bohatě stačí párkrát do měsíce! :-) Zase nic se nemá přehánět :-)..


A to je z mých "novinek" a produktů asi vše..Doufám, že jsem vás tímto článkem moc neunudila, a že vám aspoň trošku přišel zajímavý a snad si třeba i některý z produktů koupíte! :-)..

Mějte se krásně, já se jdu pomalu ale jistě učit...A zítra nebo pozítří se opět ozvu ♥ :)

Máte s některým z těchto produktů zkušenosti? Jsou vaše zkušenosti dobré nebo spíše naopak? Koupila by jsi si výrobek znovu? :) Podělte se se mnou o vaše názory! :-)

Zítra nový cosmetics tag ♥

10. října 2013 v 21:23 | Kathy |  Daily life
Zítra ♥ nový - velký - článek o kosmetice...! (:

boo ∞ | via Tumblr

My new cosmetics tag!

4. října 2013 v 15:45 | Kathy |  Daily life
Hi!

So, these are my new cosmetics things...I hope that you enjoy this tag! (: Now, Let´s return it into czech...Haha..:D

Tak jo - začala škola, a já začala nakupovat...(Ono, kdy jsem přestala?! :D)..Tentokrát jsem si políčila na kosmetické taštičky, lesky, a takovou tu nezbytnou kosmetiku :)..A rozhodla jsem se o to s vámi podělit :)..

Už dlouho toužím po výrobcích od kosmetiky "Catrice" - určitě jí také znáte!...Je báječná, jen škoda, že v menších městech její stojan prostě nenajdete...Ale teď se mi poštěstilo - a už mám 2 výrobky doma! :D A příští týden plánuji další 3...Ale o tom až příští článek! ;)

A jaké jsou vaše zkušenosti s touto kosmetikou? :)

Catrice - blush, and eye brow stylist...Rimmel - apocalips ♥..Dermacol - lipstick...Earings are from London ;)

Určitě mi dejte vědět do komentářů :) a zatím pa ♥