Červenec 2013

Nesnáším název svého blogu!

16. července 2013 v 16:04 | Kathy |  Daily life
Amazing?! - Kdo to kdy vymyslel...Rozhodně tohle slovo nesedí k mé osobě...A proč jsem si ho dala do názvu blogu? Protože se mi líbí jeho "výslovnost"..Toto slovíčko nespojujte s mou osobou...Možná až potom, co na konci září budu mít 62 kg!..To potom bude bům, kterému budeme moci říkat "amazing"..

- Pokaždé, když se mrknu na svůj blog, tak si přijdu:
a) dost stará na blogování
b) dost neschopná - kvůli tomu názvu, který mě praští do očí..a nejsem schopná napsat článek..

- Změním to tu...Žádné barvičky, jenom cvičení, videa, jídeláky...a hlavně žádné pocity!..Nechci z tohohle blogu udělat "deníček", který (mám takový dojem) zatím je...Hrůza! Holka vschop se! Není ti 15ct (= nic proti 15ti letým blogerkám)..;)

- Odjíždím stanovat a stydět se za své nechutné boky a mega ohromné břicho!.....


Nikdy mě nebudete mít dost! Dokud nedosáhnu svého - budu tu!!!

MOTTO: "Příliš pyšná na to, aby to vzdala"..


Jím nezdravě - to se změní - nebudu jíst vůbec! Těšilo mě! Kathy hlásí comeback! ♥

Zpááááátky!

2. července 2013 v 13:31 | Kathy |  Daily life
MOJE ZKOUŠKOVÉ - DONE!! Ano - Ano - Ano :)))

Jsem ta nejšťastnější dala jsem to! :-) A nejhůř za "velmi dobře mínus"! :-)..Takže bombáá! :-)..A děkuji Vám slečny, které jste na mě myslely, a držely mi palečky! :) :** Jste nejzlatější! :-)

A už pěkně hubneme! :-) Ano - dneska jsem ani neobědvala - nějak nemám hlad :)..A večer se chystám konečně na inliny - lásky moje! :-)

Jakpak jste na tom vy? :) Daří se vám? :-) Mrzí mě, že na vaše blogy nemám tolik času..Ale já se polepším :)..Teď už jen brigáda, a sport! :-))